افزونه آمار تولید و فروش FINEYE

افزونه آمار تولید و فروش FINEYE

آمار تولید و فروش شرکت های محصول محور در بورس بخشی از اطلاعاتی است که یک سهامدار به کمک آن می تواند وضعیت تولید و فروش شرکت را تحلیل نماید. این آمار طی سال های اخیر توسط ناشران مالی در قالب گزارش های عملکرد ماهانه به اطلاع فعالان بازار بورس رسانده می شود که برای دسترسی به این گزارشات می توان به سایت اطلاع رسانی ناشران www.codal.ir مراجعه کرد.

اما به تازگی ناشران مالی با طراحی افزونه ای به نام FINEYE دسترسی به این اطلاعات را آسان تر کرده اند و دیگر نیازی به دنبال گزارشات تولید و فروش در سایت کدال باشید. افزونه FinEye به راحتی این امکان را برای شما محیا می کند تا در صفحه سایت TSETMC شرکت مورد نظر خود اطلاعات مربوط به محصولات و میزان تولید و میزان فروش و نرخ فروش این شرکت را به صورت نموداری بررسی کرده و به راحتی تشخیص دهید که آیا میزان تولید یا فروش شرکت نسبت ماه مشابه سال قبل یا ماه های قبل بیشتر یا کمتر شده است. این افزونه دید بسیار مناسبی از فروش شرکت ها به شما خواهد داد.

نصب این افزونه بسیار آسان است و فقط بر روی مرورگر کروم قابل نصب می باشد.

مراحل نصب افزونه FINEYE

مرحله اول:

برای نصب افزونه FINEYE کافیست بر روی نوشته زیر کلیک نماید و پس از باز شدن صفحه جدید بر روی دکمه سبز رنگ سمت راست کلیک و این افزونه را به مرورگر خود اضافه کنید.

دانلود افزونه FINEYE

مرحله دوم:

بعد از نصب افزونه کافی است وارد سایت TSETMC شده و نماد شرکت مورد نظر را باز کنید. در صورت نصب درست افزونه، دکمه خاکستری رنگی با نماد F به بالای صفحه TSETMC شرکت مورد نظر شما اضافه شده است که با کلیک بر روی آن آمار محصولات و فروش کل شرکت همچون شکل زیر برای شما نمایش داده می شود و می توانید از آن بهره کافی را بگیرید.