دوره جامع

✏️سطح دوره: صفر تا صد آموزش سرمایه گذار حرفه ای در بورس بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای

📝سرفصل های دوره :

✅تحلیل بنیادی

آموزش تحلیل بنیادی، راز موفقیت سرمایه گذاران باهوش

ما در آکادمی پارسیان بورس با فعالیت چند ساله در بورس و آموزش آن به سرمایه گذاران جدید، علت ضعف افراد را در درک درست از خرید، دلیل نگه داری سهام و چرایی فروش را متوجه شده ایم. اکثر سرمایه گذار های جدید به خاطر عدم یادگیری و آموزش تحلیل بنیادی ، با صحبت های دیگران و یا تحلیل های تکنیکال ضعیف وارد بورس می شوند و با کوچک ترین تغییری دچار یک رفتار احساسی می شوند که به ضرر آن ها تمام می شود.

با استفاده از آموزش تحلیل بنیادی ، آکادمی پارسیان بورس شما را به صورت کاربردی و گام به گام با تحلیل بنیادی آشنا خواهیم کرد. شما خودتان به تنهایی می توانید سهم های ارزنده بازار را پیدا کنید، EPS شرکت ها را تخمین بزنید، یاد خواهید گرفت چطور شرکت ها را ارزش گذاری کنید و با استفاده از همه این ها می توانید ارزش ذاتی یک شرکت را پیش بینی کنید.

چرا باید در دوره آموزش تحلیل بنیادی شرکت کنید؟

یادگیری تحلیل بنیادی و استفاده از آن یک مزیت بزرگ برای شماست چرا که:

  • می توانید سهام هایی که سود صد در صد و حتی بیشتر دارند را شناسایی کنید!
  • وارن بافت، سومین ثروتمند جهان با استفاده از این روش توانسته است ثروت خود را کسب کند.
  • شما با تحلیل بنیادی به راحتی سهام های سود ده را قبل از دیگران کشف کنید و از آن ها جلو بزنید.
  • شایعات در بازار بورس زیاد هستند و  تنها راه در امان ماندن از آن ها تحلیل بنیادی است.

خیلی از افراد فکر می کنند که تحلیل بنیادی یک روش سخت، کاملا تئوری و خسته کننده است. اما ما در آکادمی پارسیان بورس به شما ثابت می کنیم که اینطور نیست. همه ی مطالب این دوره ساده و کاملا کاربردی است.

پس از پایان دوره چه توانایی هایی را به دست می آورید؟

بعد از این دوره توانایی کشف آسان سهم هایی را دارید که بسیار با ارزش هستند. می توانید صورت های مالی را تجزیه و تحلیل کنند و سود شرکت را خودتان پیش بینی کنید. به تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان و تاثیر آن بر بازار سرمایه مسلط می شوید و با مبانی محاسبه ارزش ذاتی شرکت های سرمایه گذاری و مبانی افزایش سرمایه و کاربرد اکسل آشنا می شوید. به علاوه صنعت سود ده را قبل از دیگران کشف می کنید .

دوره تحلیل بنیادی برای چه کسانی مفید است؟

  • سرمایه گذاران باهوشی که می خواهند هر روز با رشد دانش خود سود های بیشتری در بازار بورس کسب کنند و ضرر های خود را به حداقل برسانند.
  • تحلیلگران تکنیکالی که می خواهند تحلیل بنیادی را نیز به توانایی های خود اضافه کنند.
  • کارمندانی که در بازار بورس فعال هستند و دوست دارند در زمان های خالی خود در خانه و یا محل کار تحلیل بنیادی را بیاموزند و درآمد بیشتری کسب کنند.
  • کارمندان کارگزاری ها و شرکت های مالی که می خواهند توانایی تحلیل بنیادی را به توانایی های خود اضافه کنند.
  • سرمایه گذارانی که متوجه شده اند که یکی از شرط های موفقیت حتمی در بازار بورس یادگیری تحلیل بنیادی است.

✅تحلیل تکنیکال

اهمیت آموزش تحلیل تکنیکال

قطعا یکی از مهم ترین عوامل برای سود دهی بیشتر بازار بورس، داشتن دانش و کسب تجربه است. به طور کلی بررسی سهام های مختلف در بازار بورس به دو صورت انجام می شود. این دو روش یعنی تحلیل تکنیکال و تحلیل پایه ای هر کدام به صورتت جداگانه باید بررسی شوند و در نتیجه این بررسی ها یک سهام خوب انتخاب شود. در این مطلب با آکادمی پارسیان بورس همراه باشید تا بیشتر درباره آموزش تحلیل تکنیکال و خود آن صحبت کنیم.

چرا آموزش تحلیل تکنیکال ؟

آموزش تحلیل تکنیکال از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اینکه بتوانیم انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشیم باید این نوع تحلیل را به خوبی یاد داشته باشیم. به زبان ساده تحلیل تکنیکال، بررسی بالا و پایین رفتن های ارزش یک سهام است. تحلیل تکنیکال با توجه به افراد خریدار و فروشنده یک سهام، قیمت میانگین و نهایی آن در روز های اخیر و همچنین در طول مدت چند ماهه و موارد دیگر انجام می شود.

اگر به درستی تحلیل گری را فرا بگیرید می توانید به راحتی و در مدت زمان کمی به سود های چشمگیری دست یابید. به طور کلی این افراد می توانند به درستی و در اکثر اوقات تصمیم های درستی بگیرند و پیش بینی های خوبی را درباره رشد و یا افت سهام ها داشته باشند.

نکته قابل توجه این است که حتی اگر این افراد سرمایه اولیه برای شروع کار را نداشته باشند میتوانند با سرمایه های بسیار کم مثل ۱۰۰ هزار تومان کار را شروع کرده و در مدت نسبتا کمی سرمایه خوبی را برای سرمایه گذاری در سهام های بهتر جمع آوری کنند. قابلیت دیگری که این افراد می توانند داشته باشند این است که کار تحلیل را به افراد دیگر آموزش و یا به صورت درصدی با آن ها کار کنند به گونه ای که بخش تحلیل به فرد واگذار شود و سرمایه اولیه از فرد دیگری تامین شود. در این حالت درصد بندی به عهده دو طرف است و مقداری توافقی انتخاب خواهد شد.

در کجا آموزش تحلیل تکنیکال انجام می شود؟

آموزش تحلیل تکنیکال در آکادمی های مختلف، کارگذاری ها و یا حتی به صورت اینترنتی و تلگرامی توسط افراد حقیقی یا حقوقی مختلفی انجام می شود. با این حال یادگیری درست این نوع از تحلیل نیاز به تجربه کافی دارد. توصیه ما این است که برای یادگیری تحلیل ها مخصوصا به طور کلی و از پایه، به افراد با تجربه و معروف مراجعه کنید. افراد سود جو زیادی وجود دارند که با وعده سرمایه دار شدن در بورس و موفقیت در آن سرمایه ها را جمع آوری کرده و اقدام به کلاهبرداری می کنند.

در پایان فراموش نکنید که انتخاب یک مجموعه خوب برای آموزش تحلیل گری را با پارامتر های درست انتخاب کنید. همانطور که گفتیم افراد سرمایه گذار در یک کارگذاری، رتبه بندی آن در شهر، شهرت آن و سال سابقه فعالیت می توانند خط کش های خوبی برای اندازه گیری اعتبار باشند. البته این نکته نیز وجود دارد که بعضی از کارگذاری ها مطرح تر هستند اما در امر آموزش به خوبی عمل نمی کنند و شاید بهتر باشد برای یادگیری به کارگذاری های دیگر مراجعه کرد.

✅مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه در معاملات بورس

یکی دیگر از عوامل کلیدی در تجارت و سرمایه گذاری این است که به درستی از پولی که در حساب معاملاتی سهام الکترونیک شما موجود است استفاده کنید. . استفاده مناسب از بودجه موجود با علم به این که چگونه از مارجین استفاده کنیم، دانش مهمی برای هر سهامدار یا معامله‌گر فعال است.

معامله‌گران و سرمایه گذاران خوب درک می‌کنند که ضررها رخ می‌دهند. اما آنچه که معامله‌گران را بهترین و سودآور می‌سازد این است که چگونه آنها قادرند ضررها را مدیریت کنند و چگونه آنها از ضررهای بزرگ در فعالیت‌های معاملاتی خود اجتناب می‌کنند.

چرا باید مدیریت سرمایه را فرا بگیریم ؟

هر برند، کسب و کار یا سازمان، اگر بخواهد سود بلند مدت خود را تصمین کند و شرایط خوبی برای حضور در بازار فراهم آورد، نیاز دارد مدیریت سرمایه گذاری را چاشنی فعالیت های خود کند. حتی در بعضی ارگان ها آموزش مدیریت سرمایه گذاری به کارکنان داده می شود و ریسک، خطر پذیری و علم به مولفه های این علم تاثیر مستقیم در استخدام، به کارگیری و جایگاه سازمانی نیروهای کار دارد.

✅رفتار شناسی بازار

رفتارشناسی بازار سهام  (Behavioral Finance)

رفتارشناسی مالی شاخه‌ای از علم فاینانس است که به بررسی رفتار بازارهای مالی با رویکرد روان شناسانه می‌پردازد. در این نوشتار با بررسی الگوهای رفتاری سرمایه‌گذاران و ارائه نمونه‌های عینی، تصویر روشن‌تری از نحوه تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران در شرایط متفاوت و به تبع آن رفتارشناسی بازارهای مالی ارائه می‌شود.

چرا باید رفتارشناسی را فرا بگیریم ؟

آیا می‌توان نظمی را برای پیروی از سیستم معاملاتی خود به وجود آورد که معمولا به طور ذاتی از آن برخوردار نیستیم؟ بله، انجام این کار ممکن است. البته نباید فراموش کرد که چنین نظم و پایبندی باید خود ساخته و خود خواسته باشد و بتوان آن را شخصا در محیط منزل به اجرا در آورد و اما چگونه می‌توان چنین نظمی را در خود به وجود آورد؟ پاسخ این سوال، «یادگیری رفتارشناسی بازار سهام» است. به این منظور برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر موفق باید همیشه در حال یادگیری بود و مهارت‌های تصمیم‌گیری خود را پرورش داد تا جایی که این ویژگی درونی شود.

⏰طول دوره: ۴۰ ساعت آموزش به صورت کاملا کاربردی و عملی در ۱۰ جلسه ۴ ساعته به صورت هفتگی

برای ثبت نام در دوره های آکادمی پارسیان بورس ، و اطلاع از هزینه ها و زمان بندی شرکت در دوره های فقط کافیست فرم زیر را پر کنید ، کارشناسان ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت

 

  • نه + یک =

 

آکادمی تخصصی پارسیان بورس – مرکز تخصصی آموزش بورس در مشهد